Wraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie w dniu 26.09.2018 r. miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biedaszkach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze podczas spotkania sprawdzali wiedzę dzieci związaną zarówno z bezpieczeństwem na drodze, w drodze do szkoły i domu jak i podczas zabawy. Oczywiście nie obeszło się bez nieraz bardzo ciekawych pytań, nie zostały one jednak bez odpowiedzi. Ze strony Regionu IPA Ketrzyn dzieciom uczestniczącym w spotkaniu wraz z funkcjonariuszami KPP w Ketrzynie rozdane zostały opaski odblaskowe z logo naszego Regionu. Ponadto kolejne opaski zostały przekazane na ręce przedstawiciela KPP w Kętrzynie w celu rozdania pieszym w ramach działań profilaktycznych.

W imieniu Zarządu Regionu IPA Kętrzyn dziękuję funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie za umożliwienie uczestniczenia w tym bardzo ważnym programie.

http://www.spbiedaszki.webity.pl/post/C59Bwiecace-prezenty-dla-dzieci-z-naszej-szkoly-564/

Pozostałe zdjęcia ze spotkania z dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biedaszkach i https://photos.app.goo.gl/1rXz7KYLW5X8bLDV9

Przewodniczący Regionu IPA Kętrzyn Marek Małagocki

 

Kategorie: Wpisy

Dodaj komentarz